Skupiny a zpěváci


Michal David

Tuto hvězdu rozhodně není třeba představovat. Slavný zpěvák, skladatel a hitmaker, který se proslavil zejména v 80. letech, ale je stejně tak populární i dnes.

Michal David


Petr Kotvald

Téměř dva miliony obyvatel ČR  a SR  má doma alespoň jeden hudební nosič s jeho jménem. Za 25 let sólové dráhy vyprodal téměř všechny sály po celé republice.

Kotvald


Holki

Holki je česká hudební skupina, založená v roce 1999. V současné době se skupina skládá ze 3 členek.

Holki

Ben Cristovao

Jako jeden z mála dokázal využít popularitu získanou v soutěži Česko Slovenská Superstar. Od té doby vydal několik singlů a alb. Je populární zejména mezi mladými lidmi.

Cristovao


David Deyl

Český textař, zpěvák a skladatel. Získal ocenění Objev roku a Zpěvák roku hoděbní televize Óčko. Populárním je od roku 2009.

David Deyl


Davide Mattioli

Hlavní hvězda skupiny Damichi (Davide Mattioli, Michal David, Chiara Grilli), italský zpěvák Davide Mattioli žije už několik let v Čechách a věnuje se nadále hudbě.

Lunetic

Idolové 90. let se dali opět dohromady a vystupují s jejich novými písničkami i starými hity, které jistě každý dobře zná.

Lunetic


5 Angels

Pět bláznivých puberťaček, které se navzájem doplňují a dohromady vytvářejí neuvěřitelnou partu, která svými písněmi dělá radost nejen dětem a teenagerům po celé České a Slovenské republice.

5Angels


Kristina (SK)

Slovenská zpěvačka aktivní od roku 2007. Všichni určitě znáte její single Horehronie, se kterým se účastnila soutěže Eurovision.

Kristina

Bára Basiková

Začala zpívat v 80. letech, kdy se nejvíce proslavila a stejně dobře zpívá i dnes.

Basiková


Maxim Turbolenc

Maxim Turbulenc je česká popová kapela z Klánovic. Kapelu v roce 1994 založili Pavel Vohnout, Daniel Vali a Petr Panocha.

Maxim Turbolenc


Mista (SK)

Zpěvačka Mista žije od léta 2011 v Praze. Má za sebou klasické hudební vzdělání, a to konzervatoř a Vysokou školu múzických umění v Bratislavě.

Mista

Kapely


Kapela Sympaťáci

Živá hudba na plesy, svatby, oslavy a jiné akce. Nadšení a sympatičtí hudebníci hrají široký repertoár, ideální na veškeré akce.

Sympaťáci

Revival


Kroky M. Davida

Skupina Kroy Michala Davida je v současné době jednou z nejžádanějších kapel nejen v Čechách, ale i na Slovensku.


ABBA Revival

Repertoár ABBY činí až 90 minut. Uslyšíte hity jako: Mamma Mia, Dancing Queen, Waterloo, S.O.S. Možnost vystoupení až 3 x 30 minut. V 6-ti členech se výborně hodí na letní městské, nebo obecní slavnosti, pivní  i jiné festivaly, větší plesy, firemní párty.


Robbie Williams

Délka vystoupení až 70 minut, možnost rozdělit na 2 x 35 minut. Zazní hity jako: Angels, Rock DJ, Supreme. Umělci používají 2 druhy kostýmů.


Hannah Montana

Jedinečný program pro Vaše děti! Zpěvačka Terezka zpívá písničky Hanny Montany a to vše je střídáno se soutěžemi pro děti, které se také tématicky týkají Hanny Montany (zpívání, tancování, malování na obličej). V pořadu vystupuje i manažér Bob, který si s dětmi hraje, soutěží a pouští jim písničky.


Michael Jackson

Vystupuje profesionálně již 10 let. Má za sebou nespočet klubů, jako SaSaZu, Retro klub, Óčko at Vystupování v různých pořadech TV jako Televizní noviny, reportáže na Barrandov TV, natáčení reklamy pro Barrandov Tv, Snídaně s Novou a mnohem více.

ACCZ

Ostravská skupina AC/CZ (AC/DC revival) vznikla z iniciativy dvou muzikantů, kteří mají rádi tuto světoznámou kapelu tak moc, že se rozhodli aspoň přiblížit této rock’n’rollové ikoně a založili revival.


Boney M

Jejich vystoupení je vhodné na městské a obecní slavnosti, plesy, firemní večírky. Uslyšíte hity jako Rivers of Babylon, Belfast, Daddy Cool, Rasputin.


Skupina Pop Stars

ABBA, BONEY M, THE BEATLES, BEE GEES a ROBBIE WILLIAMS (můžou vystoupit s uvedenými bloky během celé Vaší akce) nebo si můžete vybrat jen některé.


Bon Jovi

Pětičlenná parta muzikantů z Hlučínska s chutí živě interpretuje dnes již legendární písně newjerské rockové skupiny Bon Jovi. Ve svém repertoáru má průřezovou dvacítku songů této skupiny od klasik z 80. let.


Kamelot Revival

Skupina Kamelot – revival hraje tvorbu skupiny Kamelot Brno (která má nespočet ocenění v odborných i diváckých anketách, vítězství v mnoha hitparádách a ve svém žánru právem patří k absolutní hudební špičce).

Elán Revival

Skupina vznikla v roce 2004 na návrh Vašo Patejdla. Koncertuje po celé republice i v zahraničí při nejrůznějších příležitostech. V repertoáru má přes 20 největších hitů i méně známých písní skupiny Elán.


The Beatles

Délka vystoupení až 70 minut, možnost rozdělit na 2 bloky 2 x 35 minut. Hrají nejznámější pecky jako Help, Please Please Me, She Loves You. Jejich vystoupení je vhodné na jakoukoliv kulturní a sportovní akci.


Team Revival

Jediný revival Teamu, jehož kvality osobně ocenil Palo Habera. Vítáme Vás na stránkách jednoho z nejúspěšnějších revivalů v České republice. Slovenská vlna těch největších hitů skupiny Team Vás pohltí a nenechá chladnými.


Elvis Presley

Plně autentická, profesionální show Elvise Presleyeho v realizaci talentovaného dvojníka Radka Zichy. Konečně „živý král“ plný síly, elánu a zářivých kostýmů zachycuje Elvise v jeho nejlepším období, v průřezu jeho největších hitů.

Olympic Revival

Kapela vystupuje na profesionální úrovni. Skládá se ze studovaných muzikantů. Lukáše Marušku, (kytara, zpěv) učí dopodrobna svá kytarová sóla Petra Jandu (Olympic) a Josef Němeček (klávesy, vocal) studuje hru u Jiřího Valenty (Olympic). Tyto dva fakty jsou zárukou kvalitní show.


Bee Gees

Délka vystoupení až 70 minut, možnost rozdělit na 2 x 35 minut. S hity Night Fever, More Than Woman, které také znáte z filmu Horečka sobotní noci. Výběr ze 2 kostýmů.


Kabát Revival

Věrohodná a velmi dobrá revivalová kapela. Myšlenku, hrát písničky resp. pecky jedné z nejpopulárnějších skupin u nás „KABÁT“ se zrodila již v roce 2009 v Plzni.


Libor Pantůček

Známý v působení s bratrem Zbyškem. 35 let je známý z televizních obrazovek jako imitátor předních kulturních a politických osobností (S.Neumann, V. Burian, J. Kemr, J. Kroner, L. Sobota, zpěváci – W. Matuška, J. Korn, P. Spálený, J. Suchý, politici – M. Zeman, V. Havel, V. Klaus). Dále jako humorista anekdot. Své vystoupení doprovází s kytarou, kde zpívá písně známých českých interpretů jako.