Moderátoři


Martin Dejdar

Známý český herec, bavič a moderátor. Hrál v mnoha divadelních hrách i filmech. Je často obsazován do zábavných televizních pořadů a perfektně dabuje Barta Simpsona.

Martin Dejdar


Jan Čenský

Známí zejména TV seriálů jako Pojišťovna štěstí nebo Ordinace v růžové zahradě. Populární představitel mnoha televizních princů a králů již od mládí hraje i komediální a vážné dramatické role.

Jan Čenský

Patrik Hezucký

Jeho smysl pro humor dokáže rozesmát každého. Od roku 1997 moderuje v rádiu Evropa 2 Ranní Sho. Účinkoval mnohokrát v TV. Stal se velmi populární díky pořadu Mrázek ústředna.

Patrik Hezucký


Pavel Kmeč

Moderátor a bavič. Člen bývalé skupiny Touch, která se proslavila hitem Ljubi Menja Po Francuzsky. Zkušený moderátor, který vás rozhodně nebude nudit.

Pavel Kmeč

Petr Cerha (Nasty)

Moderátor Evropy 2, České televize, televize Óčko, TV Prima Cool. Velmi úspěšně působil v pořadu Na stojáka, s Endruem moderuje pořad o outdoorových sportech Vertikal.

Nasty


Lucie Šilhánová

Kariéru moderátorky začínala jako zprávačka a postupem času se stala „ranním parťákem“ Leoše Mareše a Patrika Hezuckého na rádiu Evropa 2, následně přešla do TV Prima.

Lucie Šilhánová

Petr Rychlý

Petr Rychlý se proslavil především moderováním střihového pořadu na Natoč to! a také pořadem Rychlý prachy. Můžeme ho vidět například v Ordinaci v růžové zahradě.

Petr Rychlý


Aleš Lehký

Aleš Lehký je český moderátor, zpěvák a textař. Proslavil se hlavně svým působením v popové kapele Lunetic, kterou společně s Martinem Kociánem v roce 1995 založil. Můžete ho také znát jako moderátora Snídaně s Novou.

Aleš Lehký