Pro děti


Balónková show

Z balónku lze vykouzlit nejen různá zvířata (pes, opice, prase, beruška, želva, žirafa, slon, krokodýl) a květiny, ale také čísla, písmena  a hlavně populární animované postavičky (Pink Panther, Twitty, Duck Duffy). Show předvede mistr balónků Jiří Hadaš.

Jiří Hadaš


Šmoulové

Eva Skalnická přijede pobavit děti se Šmoulou či Šmouly v nadživotní velikostí, kteří mluví, zpívají, tančí. S dětmi si zatančí, zasoutěží a zadovádí. Nechybí pochopitelně písničky Evy ani známé “šmoulí” hity. Modří skřítci a Eva se také mohou s dětmi na památku vyfotit.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Šapitó šou

Velkolepá show plná zábavy, tance a soutěží. Uvidítě co jste ještě neslyšeli, uslyšíte co jste ještě neviděli. Šapitó šou přináší interaktivní zábavu pro všechny děti.

Šapitó

 

Majda z Kouzelné školky

Interaktivní pořad s Majdou Reifovou, oblíbeným průvodcem televizního pořadu Kouzelná školka, si zakládá na přímé „komunikaci“ s dětmi. Přináší spoustu legrace a kouzelnického vzdělání nejen pro Vaše malé nadšence!

Majda z kouzelné školky


Bublinová show

Program plný neuvěřitelných bublinových kouzel a triků. Zcela originální show, která okouzlí každého. Můžete vidět např. bublinový kolotoč, který se opravdu točí, nechat se uzavřít do bubliny, novinkou v programu je nyní také speciální světelný stolek, na kterém uvidíte další netradiční tvary vykouzlené z křehkých duhových bublin.

Bubliny

 

Kouzelník pro děti

Samotná kouzla baví děti jen chvíli, takže abychom udrželi pozornost dětí po delší dobu. Jedn  se tedy spíše divadelně/kouzelnické představení vhodné pro malé i větší diváky. Kouzelník pro děti sestaví program, ve kterém předvede nejen kouzla, ale především vše zasadí do zábavného děje s divadelními prvky a využije i iluze s malováním rozličných obrázků.

Kouzelník


Hrátky s Inkou Rybářovou

Pořad pro děti každého věku, tedy i dospěláky, mámy a táty, u kterého se všichni krásně vydovádí. Nejen děti se sami stávají herci, zpěváky či umělci. Zkrátka, kdo si hraje, nezlobí!

Inka

Michal Nesvadba

Jedinečné představení, které zaručeně pobaví každé dítě! Tvář známá z televizních pořadů pro děti, Michal Nesvadba, dětem ukáže to nejlepší ze svých představení, například jak umí „čarovat“ s lepenkami.

Michal Nesvadba


Žonglér

Žonglér či kejklíř předvede žonglování s klasickými i netradičními předměty tak, aby se bavily nejen děti, ale i jejich rodiče. Program je prezentován jako zábavná divadelní forma, při které klade žonglér či kejklíř důraz především na komunikaci s diváky. Náš program žonglování pobaví celou rodinu.

Žonglér

Tématické programy


Hurá prázdniny

Program nabízí tématické letní soutěže pro celé rodiny. Můžete si užít Bike Trial Show, soutěže na kole, jednokole, segway, bruslích a mnohem více. Zvuková a světelná technika bude zajištěna včetně zábavné letní dekorace.

Hurá prázdniny


Karneval

Netřeba více popisovat karneval, každý z nás ví o co se jedná. Zajistíme animátory v kostýmech, bohatou dekoraci, soutěže a zábavu pro děti i dospělé.

Halloween

Užijte si opravdu zábavný helloween. Každý si může nechat namalovat strašidelnou masku na obličej, zažít spoustu soutěží anebo shlédnout vystoupení Thriller (Breath of Michael Jackson). Součástí je také workshop dlabání dýní, tematické dekorace jednotlivých stanovišť a fotozákoutí s profesionálním fotografem.


Velikonoce

Malování vajíček, pletení pomlázek, výroba zápichů, věnců a nejen to. Délka programu je 2 až 3 hodiny. Materiály až pro 80 dětí. Zábavná velikonoční dekorace s možností focení namístě v profesionálním fotozákoutí. Zvuková a světelná technika zajištěna.

Velikonoce

Pirátská plavba

Pirátské soutěže pro holky i kluky včetně vyhlášení nejlepší masky. Zýbavný program trvá přibližně 2 – 3 hodiny. O zábavu se postarají animátoři v kostýmech. S sebou budou mít rekvizity, pirátskou dekoraci, světlenou a zvukovou techniku. Možnost doplnění o vystoupení Maxim Turbolenc nebo o různé zábavné atrakce.

Piráti


Žerty s čerty

Užijte si diskotéku s Luciferem a skřítky a zasoutěžte s čertem Čmoudíkem. Na místě si můžete nechat namalovat čertovský obličej a rovnou se nechat vyfotografovat v profesionálním tématickém fotozákoutí. Světelná a zvuková technika je zajištěna.

Atrakce


Trampolína 4 v 1
Hřiště pro florbal, vodní fotbal
Terénní čtyřkolky
Minibike
Motorové koloběžky
Autodráhy
3 ks luky
2 ks kuše
Aréna
Mini čtyřkolky
Simulátor F1

Rodeo bizon
Nafukovací hrady
Surf simulátor
Snowboard simulátor
Sumo ring (pro dospělé)
Sumo ring (pro děti)
Aerotrim velký
Aerotrim malý
Moucha
Horolezecká stěna
Laserová střelnice

Velorex tříkolka
Terénní automobil
Sportovní letadlo
Vzduchové pistole
Dětská autoškola
Dětské bugginy
Modely aut na vysílačku
Hlavolamy
Segway
Fotokiosek
Mobilní casino

Skluzavka velká
Trampolína skládací
Bazén s kuličkami
Elektro vozítka pro děti
Motokáry
Shoď ho!
Bungee running 2 dráhy
Bungee running
Facepainting
Lidský stolní fotbal
Zábavná dodávka pro děti