Výberejte, hledejte, rozmýšlejte. Čím více objednáte, tím méně práce pro Vás!

Deejay

Akce bez pořádné taneční hudby je hotový propadák. Nechte nás zajistit toho nejlepšího deejaye pro Vaši událost. Za naši několikaletou praxi máme spoustu kontaktů a zvládneme pokrýt prakticky všechny hudební žánry.

Deejay


Fotograf

Mít hezké fotky z akce vždy potěší. Nabídneme profesionálního fotografa, který zlvádne zaznamenat každý detail ať už se jedná o maturitní ples, firemní večírek, svatbu nebo soukromou párty.

Dnes velmi oblíbenou službou je zábavné studio “Ukaž se, vyfoť se” od AG Production. Ve studiu se můžete nechat profesionálně vyfotit a fotografie přímo na místě vytisknout.


Plakáty

Nezapomeňte na propagaci! Naši partneři z řad grafických a reklamních agentur zvládnou poutavý návrh plakátu včetně jeho tisku a samotné distribuce. Plakáty jsou i v dnešní době internetu velmi důležitým médiem pro propagaci veškerých akcí a událostí.

Kapely a zpěváci

Zajistíme Vám kapelu přesně podle Vašich představ. Již jsme spolupracovali s desítky různých hudebních skupin a umělců. Nabídka je opravdu široká napříč všemi hudebními žánry.

Ať už se jedná o kapelu, která oživí Váš ples, nebo třeba o věrohodný revival, v našem seznamu si vybere každý. A pokud nemůžete najít to pravé, sdělte nám jakou kapelu si přejete a my uděláme vše pro jejich oslovení a následné objednání.

Kapely a zpěváci


Kameraman

Video záznam některých událostí je prakticky nezbytný. Natáčení významných událostí jako např. maturitní ples či svatba je rozumné nechat na profesionálech. Naši partneři disponují potřebnou technikou a dlouholetými zkušenostmi.


Lístky

Již máte vše zajištěno, ale stále něco chybí. Budou to pravděpodobně lístky a vstupenky. Každá akce s omezeným počtem účasntíků potřebuje právě je. O jejich návrh a tisk se postarají renomovaní grafici a reklamní agentury.

Moderátor

Po celý večer Vás může bavit zkušený a vtipný moderátor nebo moderátorka. Vyberte si ze seznamu našich partnerů vašeho oblíbence, který přiláká další hosty a postará se o nezapomenutelný zážitek.

Moderátoři

Dejdar


Osvětlení

Barevné, poutavé a zábavné osvětlení dělá 80% atmosféry. Pořádáte-li párty jakéhokoliv typu, osvěltení nesmí chybět. Naši partneři nabízí lasery, LED hlavice, výrobníky mlhy a mnoho dalšího diskotékového osvětlení.


Zvuk

Dobré ozvučení se nesmí opomenout. Bez zvukaře se žádné vystoupení, kapela či profesionální moderátor neobejde. Audio techniku mají většinou naši partneři vlastní, takže se o reproduktory a jiná zařízení starat nemusíte.

Vystoupení a show

Taneční, sportovní, hudební nebo barmanská vystoupení příjemně zpestří každou událost. V našem seznamu vystoupení naleznete rozmanitou nabídku a je jen na Vás, které vyberete. Může to být street dance, BMX, hudební představení, balet a mnoho dalšího.

Vystoupení

Beat Generation


Pro děti

Zábavné atrakce, nafukovací hrady, klauny, pohádkové postavy a mnohem více si můžete objednat také právě u naší agentury. Nemáte-li konkrétní předstvu nebo nevíte co se dětem bude líbit nejvíce, podívejte se na náš seznam s fotografiemi.

Zábava pro děti


Výzdoba

Pro navození správné atmosféry zajistíme vhodnou výzdobu k dané tématice události. Spolupracujeme s aranžéry a aranžérskými agenturami. V některý případech, kdy jsou požadavky opravdu speciální, je zajistíme osobně.